DSC_0541.JPG

NÁŠ TÝM 

DSC_0430.JPG

Marcela Koukalová

Koordinátorka a zakladatelka dětského tábora Švanda, 50 let

"Jsem pamětníkem ještě pionýrských – třítýdenních táborů, kterých jsem se účastnila každoročně jako dítě již od 7 let. Později jsem jezdila jako praktikant, po té jako oddílový vedoucí a jako vedoucí sportovního programu.

Strávila jsem tedy na letních táborech nepřetržitě více než 1 rok života, zažila jsem zde dobrodružství, první lásky, letní bouřky, chvíle radosti a smutné chvíle při loučení a vždy se těším na další rok!"

DSC07392_DxO.jpg

Ing. Barbora Belková

Hlavní vedoucí a zakladatelka dětského tábora Švanda, 28 let

"V dětství jsem jezdila na tábory, a tato vášeň mi zůstala dodnes, již od předškolního věku mě zajímaly přírodní krásy, a proto jsem vystudovala Českou zemědělskou univerzitu v Praze, fakultu Lesnickou a dřevařskou. Děti a příroda k mému životu patří a dětský tábor Švanda tyto dvě věci dokázal spojit v jednu. Absolvovala jsem kurz s akreditací MŠMT s kvalifikací - hlavní vedoucí tábora. Dále jsem absolvent kurzu Zdravotník zotavovacích akcí od Českého Červeného Kříže. Pracuji v lesní školce, kde se starám a doprovázím na cestě životem děti předškolního věku od 3 do 6 let. Děti jsou mojí velkou inspirací, baví mě jejich fantazie a jejich dětský svět. Pojeď s námi na tábor, bude to švanda!"

DSC07366_DxO.jpg

Bc. Anička Benedikovičová

Animátorka, 27 let

"Vystudovala jsem vysokou školu polytechnickou v Jihlavě a již několik let pracuji. Doufám, že nebudu příliš odvážná, když o sobě řeknu, že jsem usměvavá a trochu potrhlá, proto mi je svět dětí blízký.  V dětském táboře Švanda jsem již od začátku a dalo mi to mojí druhou Švanďáckou rodinu. Mám raději psy než kočky. Miluji vůni čerstvě posečené trávy. Tábor obohatil můj život nejen o čtrnácti letních dní, ale také o zábavu přípravy her během roku. Těším se na Vás."

DSC07376_DxO.jpg

Zdeněk Petr

Oddílový vedoucí a instruktor vodních sportů, 37 let

"Již několik let pracuji jako učitel na základní škole v Kladně a dálkově si doplňuji vysokoškolské vzdělání v pedagogickém oboru. Děti patří do mého života jak ve školním roce, tak i o letních prázdninách, proto jezdím již několik let na tábory jako oddílový vedoucí či jako vedoucí sportovního programu.

DSC_0037.JPG

Bc. Kristýna Nikrmajerová

Oddílová vedoucí a umělkyně, 26 let

"V současnosti jsem studentkou Pedagogické fakulty Univerzity Karlovy, kde studuji Psychologii s rozšířením o speciální pedagogiku. Na stejné fakultě mám již vystudovaný obor Hudební výchova - housle, ovšem na táboře mě najdete spíše za kytarou. Jsem absolvent kurzu Zdravotníka zotavovacích akcí od Českého Červeného Kříže. Mám zkušenosti s vedením dětských oddílů z různých pobytových i příměstských táborů a v současnosti pracuji v dětské skupině, kde mám na starosti naše nejmenší, tedy děti od jednoho roku. Už teď se těším na další bláznivé léto s DT Švanda, kterého se účastním už od jeho začátků. Z tohoto kolektivu se stala téměř druhá rodina, jejíž součásti se můžete stát i právě Vy!"

DSC07369_DxO.jpg

Sofie Bednářová

Oddílová vedoucí a fotografka, 21 let

"Mám moc ráda děti, a proto na DT Švandu jezdím již několikátým rokem. Ve své budoucí práci bych chtěla propojit své dva největší koníčky, kterými jsou děti a medicína. Právě proto studuji na Lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Plzni. Zajímám se o první pomoc a jsem součástí Spolku dobrovolných záchranářů. Ve volném čase chodím ráda do přírody nebo pro radost fotím. Už se nemůžu dočkat července, protože ty 2 týdny s dětmi na táboře, jsou pro mě ty nejlepší z celého roku. Moc se na Vás všechny těším!"

125353294_1492471554278052_2605545290863

Pavel Kabelka

Oddílový vedoucí a instruktor vodních sportů, 30 let

"Táborům a jiným nejrůznějším dětským akcím se věnuji již od svého dětství. Nejprve jako účastník a nakonec i jako pořadatel. Mojí parketou jsou vodní sporty, těm se věnuji již několik let, zúčastnil jsem se několika mezinárodních závodů. DT Švanda pro mě představuje rodinu stejně nadšených lidí, jako jsem já sám. Přidejte se k nám!"

DSC_0008.JPG

Mgr. Kateřina Olivová

Oddílová vedoucí (aktuálně na mateřské dovolené), 27 let

"Jsem už od 6 let účastnicí dětských táborů, na které jsem jezdila 11 let jako dětský účastník a později se zařadila mezi vedoucí. Zkušenosti mám i s jinými tábory, DT Švanda jsem si vybrala nejen pro skvělý tým vedoucích a kuchařek, ale i pro způsob organizace tábora. S prací s dětmi mám dlouholetou zkušenost, určitě pomáhá i to, že čtvrtým rokem učím matematiku a fyziku na gymnáziu. Dětem se snažím být hlavně vzorem a vést je k hodnotám."

DSC_0146.JPG

Denisa Miletínová

Oddílová vedoucí, 23 let

"V týmu švanďáků jsem více méně nováček, ta parta mě však neskutečně baví a jsem si jistá, že bude i tebe! Studuji bakalářský obor biologie a geografie na univerzitě J. E. Purkyně v Ústí nad Labem. Obor je zaměřený na učitelství, takže sbírám i základy psychologie a pedagogiky. Miluji cestování, jak po naší domovině tak i v zahraničí. Zajímám se o přírodu, ráda chodím na dlouhé procházky, posedím u táboráku a zpívám si se svými přáteli. Těším se na dalších čtrnáct dní strávených se skvělými švanďáky, mezi kterými můžeš být i ty!."

Veronika Hauerová-foto.jpg

Veronika Hauerová

Zdravotník, 23 let

"Již odmala jsem byla součástí dětského vodáckého oddílu, ve kterém jsem strávila prakticky celé své dětství, a poté se stala vedoucí. Na táborech jsem si v průběhu let vyzkoušela mnoho různých rolí od praktikanta, přes oddílového vedoucího, animátora až po zdravotníka. Mám kurz Zdravotníka zotavovacích akcí a na táboře budu pro děti vždy, když mě budou potřebovat. Ať už je budou trápit bolavá bříška nebo jen štípnutí od komára. V současné době studuji obor Pedagogiky na Filozofické fakultě UK a pracuji jako průvodkyně v lesní školce, kde ukazuji těm nejmenším krásy i překážky naší přírody. Z táborů a víkendových výjezdů do přírody mám mnoho zážitků, které mě motivují k tomu, abych nyní já umožnila dětem vytvořit si nezapomenutelné vzpomínky z léta stráveného s kamarády v přírodě!"

DSC_0171.JPG

Eva Křehotová

Oddílová vedoucí, 23 let

"Již třetím rokem studuji biologii a výchovu ke zdraví na Univerzitě Karlově v Praze. Čas plyne jako bláznivý a za "pár" let se stanu paní učitelkou. Co mám ráda? Mojí velkou vášní je cestování. Společně s přáteli objevujeme krásy přírody a prožíváme nezapomenutelná dobrodružství. Samozřejmě vždy s krosnou plnou dobré nálady a kupou legrace. Mým dalším koníčkem je sport. Ráda chodím běhat a plavat. Tábor Švanda mi dává krásné vzpomínky a především partu pravých přátel. Těším se na další strávený čas s naší švanďackou partou a doufám, že se naše parta rozroste o další skvělé lidi. Těším se na Všechny, tak Ahoj v létě."

DSC_0062.JPG

Libor Málek

Oddílový vedoucí, 29 let

"Přes rok jsem zaneprázdněn prací, proto je jasné, že s přicházejícím létem téměř odpočítávám dny, kdy se budu moci opět zúčastnit švanďáckého dobrodružství. Jsem sportovně založený, kluci ani holky z celého tábora se tedy nemusí bát, že by neměli co dělat! Spolu s ostatními oddíláky se rád postarám o pořádnou dávku zábavy, kterou zažijete během čtrnácti letních dní, vzpomínky a zážitky Vám však zůstanou po celý život. Připravte si dobrou náladu, kdo ji však zapomene doma, nemusí se ničeho bát. Já ji mám pro každého dost!"

DSC_0024.JPG

Lenka Sedláčková

Praktikantka, 19 let

"Jsem středoškolačka a věnuji se zpěvu, herectví, hře na různé hudební nástroje a kresbě. Miluji literaturu a psaní, většinu času díky mým zálibám trávím vevnitř, a proto nevynechám žádnou možnost jít do přírody a seznámit se s novými lidmi. Na švanďáckém táboře jsem získala spousty nových krásných vzpomínek a potkala jsem skvělé lidi."

Mgr. Kamil Hutař

Oddílový vedoucíinstruktor vodních sportů a zdravotník 29 let

Jsem dlouholetým pracovníkem na Domě dětí a mládeže v Jihlavě vedoucím několika kroužků a hlavním vedoucím dětských letních táborů a příměstských táborů. Aktuálně pracuji jako učitel informatiky a psychologie na SŠ Trivis Jihlava. Mám zdravotnický a vodácký akreditovaný kurz, a velké zkušenosti s prací s lidmi s hendikepem. Mezi mé záliby patří fotografovaní a sport.