Bc. Barbora Belková, 25let

Hlavní vedoucí

Ahoj, od malička mě zajímaly přírodní krásy, a proto jsem studentkou Vysoké školy Zemědělské, fakulty Lesnické a dřevařské v Praze. Již od malého špunta jsem jezdila na tábory, a tato vášeň mi zůstala dodnes. Vyrostla jsem a začala jezdit jako oddílová vedoucí, nakonec jsem skončila jako hlavní vedoucí. Jsem absolvent kurzu, akreditovaného Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy, s kvalifikací „hlavní vedoucí tábora“.  Dále jezdím na školu v přírodě pro základní školy jako vychovatelka. Děti jsou mojí velkou inspirací, baví mě jejich fantazie a jejich dětský svět.

Marcela Belková 47let

Koordinátor všeho

Ahoj, já jsem pamětníkem ještě pionýrských – třítýdenních táborů, kterých jsem se účastnila každoročně jako dítě již od 7 let. Později jsem jezdila jako praktikant, po té jako oddílový vedoucí a  jako vedoucí sportovního programu.

Strávila jsem tedy na letních táborech nepřetržitě vice jak 1 rok života a přesto se těším na další.

Bc. Anička Benedikovičová, 24let

Oddílová vedoucí

Ahoj, ve zkratce něco o mě. Vystudovala jsem vysokou školu polytechnickou v Jihlavě a už dva roky pracuji. Doufám, že nebudu příliš odvážná, když o sobě řeknu, že jsem usměvavá a trochu potrhlá, proto mi svět dětí je blízký. Mám raději psy než kočky. Miluji vůni čerstvě posečené trávy. Za nic bych nevyměnila vázanou knihu před elektronickou. Nejím houby.

Zdeněk Petr, 35let

Oddílový vedoucí a instruktor vodních sportů

Ahoj, již několik let pracuji jako učitel na základní škole v Kladně a dálkově si doplňuji vysokoškolské vzdělání v pedagogickém oboru. Děti patří do mého života jak ve školním roce, tak i o letních prázdninách, proto jezdím již několik let na tábory jako oddílový vedoucí či jako vedoucí sportovního programu.

Lucie Procházková, 25let

Zdravotník

Ahoj, vystudovala jsem střední zdravotnickou školu v Jihlavě, dále moje vzdělávací cesta pokračovala na Jihočeskou univerzitu v oboru Všeobecná sestra. Nyní pracuji v krajské nemocnici v Jihlavě. Na letní dětské tábory se vždy těším. Děti svou bezprostředností a hravostí mě vždy okouzlí. Mojí velkou zálibou jsou zvířata, miluji jízdu na koni. A ráda si zazpívám s kytarou u ohně.

Jan Kovář, 23let

Zdravotník

Ahoj, vystudoval jsem Střední zdravotnickou školu v Jihlavě. Momentálně studuji angličtinu a němčinu na Pedagogické fakultě Masarykovy univerzity v Brně. Mám rád sport, v létě převážně cyklistiku a fotbal. V dětství jsem byl několikrát na táboře.

Kristýna Nikrmajerová, 24let

Oddílová vedoucí

Ahoj, studovala jsem gymnázium v Jihlavě, nyní jsem studentkou Univerzity Karlovy, fakulty Pedagogické, kde je mým oborem konkrétně čeština a housle. Kromě hudby a tancování jsem ale pro každou špatnost, ráda dělám legraci, kde se zasměji nejen já ale i děti na letním táboře, kam se vracím každý rok, a  proto se moc těším na letní setkání, třeba právě s Vámi!

Štěpán Tvaroh, 26let

Oddílový vedoucí a instruktor vodních sportů

Ahoj, vystudoval jsem uměleckého kováře, v tomto oboru pracuji již 3 roky, ale přes zimu mám úplně jiné zájmy věnuji se zimním sportům. Pracuji jako instruktor lyžování a snowboardingu a také závodím ve snowboardcrossu. Sporty mě baví a jsou mojí součástí života. Mám rád letní tábory, na které jezdím již řadu let jako oddílový vedoucí. Léto s dětmi si vždy užiji.

Kristýna Kubišová, 17 let

Praktikantka

Ahoj, nyní studuji Gymnázium J.V.Jirsíka v Českých Budějovicích. V budoucnu bych se rada ubírala směrem medicíny. Věnuji se už řadu let sportovnímu tanci, v této době převážně tomu latinskoamerickému. Mám ráda sport a přírodu. Na tábory jsem jezdila sama už jako malá. A teď se moc těším na opačnou roli jako praktikant. Věřím, že si to všichni užijeme.

Sofie Bednářová, 17 let
Praktikantka

Ahoj, jsem studentka Gymnázia J. V. Jirsíka v Českých Budějovicích. Miluji cestování, přírodu, zvířata a focení. Dělám sportovní cheerleading a ráda přijímám výzvy. Na dětský tábor jezdím už od mala a vždy jsem si přála být v budoucnu vedoucí. Těším se na děti a věřím, že si to všichni moc užijeme.

DT Švanda, z.s. × Poláčkova 3 × 586 01 Jihlava × Mobil: +420 721 735 520 × E-mail: dtsvanda@seznam.cz