top of page
Táborová parta

NÁŠ TÝM 

Marcelka

Marcela Koukalová

Koordinátorka a zakladatelka dětského tábora Švanda

"Jsem pamětníkem ještě pionýrských – třítýdenních táborů, kterých jsem se účastnila každoročně jako dítě již od 7 let. Později jsem jezdila jako praktikant, po té jako oddílový vedoucí a jako vedoucí sportovního programu.

Strávila jsem tedy na letních táborech nepřetržitě více než 1 rok života, zažila jsem zde dobrodružství, první lásky, letní bouřky, chvíle radosti a smutné chvíle při loučení a vždy se těším na další rok!"

DSC07392_DxO.jpg

Ing. Barbora Belková

Hlavní vedoucí a zakladatelka dětského tábora Švanda

"V dětství jsem jezdila na tábory, a tato vášeň mi zůstala dodnes, již od předškolního věku mě zajímaly přírodní krásy, a proto jsem vystudovala Českou zemědělskou univerzitu v Praze, fakultu Lesnickou a dřevařskou. Studuji pedagogiku na vyšší odborné škole a pracuji jako pedagog. Děti a příroda k mému životu patří a dětský tábor Švanda tyto dvě věci dokázal spojit v jednu. Absolvovala jsem kurz s akreditací MŠMT s kvalifikací - hlavní vedoucí tábora. Dále jsem absolvent kurzu Zdravotník zotavovacích akcí od Českého Červeného Kříže. Děti jsou mojí velkou inspirací, baví mě jejich fantazie a jejich dětský svět. Pojeď s námi na tábor, bude to švanda!"

DSC07366_DxO.jpg

Bc. Anička Benedikovičová

Animátorka

"Vystudovala jsem vysokou školu polytechnickou v Jihlavě a již několik let pracuji. Doufám, že nebudu příliš odvážná, když o sobě řeknu, že jsem usměvavá a trochu potrhlá, proto mi je svět dětí blízký.  V dětském táboře Švanda jsem již od začátku a dalo mi to mojí druhou Švanďáckou rodinu. Mám raději psy než kočky. Miluji vůni čerstvě posečené trávy. Tábor obohatil můj život nejen o čtrnácti letních dní, ale také o zábavu přípravy her během roku. Těším se na Vás."

Hanča

Hana Marková

Hlavní zdravotník

"Pracuji na pozici zdravotní sestry u obvodního praktického lékaře. Vystudovala jsem obor porodní asistentka a několik let jsem pracovala na porodním sále a byla součástí příchodu dětí na svět, což je fascinující zážitek. Na dětské tábory jsem jezdila od dětství. Nejdříve jako dítě, potom jako praktikant, oddílový vedoucí a následně jako zdravotník. Dětský tábor Švanda pro mě představuje nostalgii a návrat k dětem a k dětské duši. "

kamil_hutar.JPG

Mgr. Kamil Hutař

Zdravotníkinstruktor vodních sportů

"Jsem dlouholetým pracovníkem na domě dětí a mládeže v Jihlavě vedoucím několika kroužků a hlavním vedoucím dětských letních táborů a příměstských táborů. Aktuálně pracuji jako učitel informatiky a psychologie na SŠ Trivis Jihlava. Mám zdravotnický a vodácký akreditovaný kurz, a velké zkušenosti s prací s lidmi s hendikepem. Mezi mé záliby patří fotografovaní a sport."

DSC07369_DxO.jpg

Sofie Bednářová

Oddílová vedoucí a fotografka

"Mám moc ráda děti, a proto na DT Švandu jezdím již několikátým rokem. Ve své budoucí práci bych chtěla propojit své dva největší koníčky, kterými jsou děti a medicína. Právě proto studuji na Lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Plzni. Zajímám se o první pomoc a jsem součástí Spolku dobrovolných záchranářů. Ve volném čase chodím ráda do přírody nebo pro radost fotím. Už se nemůžu dočkat července, protože ty 2 týdny s dětmi na táboře, jsou pro mě ty nejlepší z celého roku. Moc se na Vás všechny těším!"

125353294_1492471554278052_2605545290863

Pavel Kabelka

Oddílový vedoucí a instruktor vodních sportů

"Táborům a jiným nejrůznějším dětským akcím se věnuji již od svého dětství. Nejprve jako účastník a nakonec i jako pořadatel. Mojí parketou jsou vodní sporty, těm se věnuji již několik let, zúčastnil jsem se několika mezinárodních závodů. DT Švanda pro mě představuje rodinu stejně nadšených lidí, jako jsem já sám. Přidejte se k nám!"

IMG_1409.JPG

Matěj Beran

Oddílový vedoucí

"Práce s dětmi mě baví ze všeho nejvíce. Přes rok kdy, nejsou tábory, studuji na střední škole na oboru elektrikář z důvodu toho mám dobré znalosti o bezpečnosti nejen pod proudem. Děti jsou pod mým vedení v bezpečí a určitě se nenudí, jelikož jsem velký vtipálek. Mám rád, když je na táboře sranda a o to se starám právě já.  V rámci školy se vydávám i na praxi do zahraničí. Udělám vše pro to, aby se novým či zkušeným táborníkům na Švanďáku líbilo, tak Ahoj na táboře!"

DSC_0024.JPG

Lenka Sedláčková

Oddílová vedoucí

"Studuji mediální komunikaci na Univerzitě Karlově v Praze. Proto vás možná nepřekvapí, že jsem na tomto táboře začínala jako fotografka. Dívat se skrz objektiv a zaznamenávat radost, přátelskou atmosféru, a rozesmáté děti při táborových hrách byla skvělá zkušenost a práce s dětmi mě velmi baví. Proto již třetím rokem jezdím na tento tábor pro krásné vzpomínky, nové přátele a pořádně si zakřičet správný vodácký pozdrav."

veronika_.JPG

Veronika Plíšková

Oddílová vedoucí

"I když jsem introvert, ráda pracuji s dětmi, které mi dodávají potřebnou energii a vždy mi zvednou náladu. Samotnou mě někdy překvapí, co všechno dokážou děti vymyslet a jak moc kreativní jsou. Mám vystudovanou Obchodní akademii, obor Ekonomické lyceum. Ve svém volném čase ráda chodím do přírody na túry, tancuji. Na táboře Švanda mě nejvíc baví skvělý kolektiv lidí, který jen tak někde neuvidíte."

IMG_1289.JPG

Jiří Sedláček

Oddílový vedoucí

„Studuji vysokou školu v Irsku obor Computing system and operations. Nesedím ovšem jen za počítačem, ale jsem velký fanda do sportu. Ve volném čase se věnuji sportům jako je lezení, fotbal, volejbal, golf či basketbal. Už od malička jsem chtěl být táborový vedoucí, který dokáže rozveselit děti či je povzbudit ke sportu. Na Švanďák jezdím z důvodu skvělého kolektivu a úžasných dětí. Být oddílový vedoucí je pro mě velká zodpovědnost a tak k této funkci náležitě přistupuji s velkou pokorou a nadšením. Budu rád, když se s námi na tábor vydáš a naučím tě novým sportům. Tak neseď doma u počítače a vydej se s námi na tábor.“

martin_veselovsky.JPG

Martin Veselovský

Oddílový vedoucí

"Nebyly by to pro mě prázdniny, kdybych nejel na tábor. Je to pro mě tradice, které se držím již od malička. Na táborech jsem měl vždy nejradši sportovní aktivity a důmyslné hry. Zaujal mě tím právě Dětský tábor Švanda, který mě nikdy nepřestává překvapovat novými a propracovanými celotáborovkami. A tak se již poněkolikáté vracím na tento tábor, i když jako vedoucí, abych mohl zažít tu skvělou atmosféru táborového kolektivu a radosti dětí."

Blanka Brtkova.JPG

Bianka Brťkova

Oddílová vedoucí

"Chodím pomáhat jako lektorka na příměstské tábory, nyní jako hlavní lektorka. Velmi si toho považuji a jsem ráda, za tuto funkci, která mě staví do velké zodpovědnosti. Vždy jsem si chtěla zkusit dělat vedoucí na “přespávacím” táboře. Když se naskytla možnost jet oddílačit na švanďák, nemohla jsem ji odmítnout! Jsem nadšená z této zkušenosti a ráda se vracím na Švanďácký tábor, kde je úžasná parta vedoucích. Studuji IT na Vysoké škole ekonomické v Praze, takže práce s “živím materiálem” je příjemná změna . Ve volném čase ráda hraji na kytaru, sportuji či jezdím, chodím a někdy i létám po světě. Tak i ty poleť s námi na Švanďák!"

tereza_benesova.JPG

Tereza Benešová

Oddílová vedoucí

"Jsem studentkou vysoké školy. Ve volném čase ráda jezdím na různé výlety a čtu knihy všech možných druhů a žánrů. Po stránce sportu se věnuji karate a po umělecké stránce se věnují hře na kytaru. Vždy mě bavila práce v kolektivu a hlavně práce s dětmi, proto jsem se rozhodla přidat do týmu letního tábora Švanda, kde mohu se skvělou partou lidí připravovat zábavný program pro naše táborníky."

Mgr. Kateřina Kodysová

Oddílová vedoucí (aktuálně na mateřské dovolené)

"Jsem už od 6 let účastnicí dětských táborů, na které jsem jezdila 11 let jako dětský účastník a později se zařadila mezi vedoucí. Zkušenosti mám i s jinými tábory, DT Švanda jsem si vybrala nejen pro skvělý tým vedoucích a kuchařek, ale i pro způsob organizace tábora. S prací s dětmi mám dlouholetou zkušenost, určitě pomáhá i to, že čtvrtým rokem učím matematiku a fyziku na gymnáziu. Dětem se snažím být hlavně vzorem a vést je k hodnotám."

Kateřina
bottom of page