top of page
DSC_0024.JPG

PROGRAM TÁBORA 

 

ZKUŠENÝ
TÝM

 

7700,- Kč ZA 14 DNÍ

90 % NÁVRATNOST DĚTÍ

 

INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP

 

DOMÁCÍ KUCHYNĚ

Zábavný program

Hry, soutěže, pohyb v přírodě, týmová spolupráce, celodenní výlety. Všechny dny prožité naplno, plné zábavy, překvapení, adrenalinu a dobrodružství. O to se stará sehraný kolektiv vedoucích, kteří se nebojí udělat si ze sebe legraci.

Akční program

Každý rok originální táborové téma. Celotáborové hry v duchu příběhu pro mladší a starší oddíly. Vlastní tvorba v kreativních dílnách. Denní i noční bojovky, letní kino přímo v táboře. Táboráky s opékáním buřtů s trampskými písničkami a kytarou. Hry ve vodě jsou pravidelnou zábavou v parných letních dnech.

REŽIM DNE

8:00   Zvesela se budíme a protáhneme hnáty

8:15   Umyjeme očka a zoubky

8:30   První jídlo dne

9:00   Porovnáme bydlíky a usteleme postýlky

9:30   Dopolední hry + svačinka

12:00 Hlavní jídlo dne

13:00 Krásný odpočinek po obědě

15:00 Odpolední hry + svačinka

18:30 Večerní jídlo

19:00 Táborový sraz

19:15 Společenské veselení

20:30 Večerní hygiena

21:00 Ukládání do postýlek pro mladší oddíly

21:30 Klekánice pro starší oddíly

Individuální přístup

Dbáme na individuální přístup k dětem. Oddíly jsou rozdělené na mladší děti (od 6 do 10 let) a starší děti (od 11 do 15 let včetně). V starším oddíle je vždy maximálně 12 dětí v mladším oddíle je 10, o které pečuje proškolený a zkušený oddílový vedoucí.

Zdravotnická péče

Na táboře je zajištěný neustálý zdravotnický dozor. Zdravotníci jsou v táboře k dispozici dětem nepřetržitě 24 hodin denně. Pro nemocné děti je nachystána ošetřovna. Lékař je zajištěn smluvně a zdravotníci mají pro případ potřeby k dispozici vůz.

Zdravá strava

Dbáme na zdravou stravu bez polotovarů vše podle nutričních norem. Strava se podává 5x denně (snídaně, svačina, oběd, svačina, večeře), tak aby děti neměly pocit hladu. Lze domluvit i bezlaktózovou dietu či bezlepkovou dietu (nutné předem domluvit). Pitný režim je zajištěný po celý den. V celém areálu je pitná voda, kontrolovaná krajskou hygienickou stanicí.

Kontakt rodičů s dítětem v průběhu tábora

Vraťte se prosím v čase a pište klasické dopisy. SMS zprávu si pod polštář nedáte. 😊 Zejména v případě těch menších dětí je nejlepší poslat první dopis nebo pohled už s předstihem. Elektronická pošta přes e-mail či messenger na sociální síti Facebook pro nás není problém, všechny Vaše zprávy předáme.

V případě velkého smutku rodičů lze domluvit návštěvu.

bottom of page