top of page
292080369_512552327321225_3443271951458117216_n.jpg

  WESTERNOVÉ MĚSTEČKO STONETOWN

Areál tábořiště leží v malebné části Českomoravské vysočiny, najdete jej nedaleko malé vesničky Kamenice u Humpolce. Celý tábor lemuje jehličnatý les a louky. Je to okolí přesně stvořené pro táborové vyžití. Srubový tábor se nachází za branami Westernového městečka, který je také součástí areálu.

Děti jsou ubytovány ve srubech po šesti a po osmi, kde si společně užijí správné táboření ve spacácích. Sruby jsou rozdělené na dívčí a na chlapecké. Táborová základna obsahuje 10 srubů. Dále k vybavení tábora patří zděná budova s nově vybudovaným sociálním zařízením. Součástí tábora je také dobře vybavená kuchyň a velká jídelna, která může sloužit i jako hlavní společenská místnost. Ve westernovém městečku také najdeme budovu se zázemím pro zdravotníka, Šerifárnu, Salón a dokonce i dřevěný kostel. Přímo na tábořišti je umístěno travnaté fotbalové a volejbalové hřiště.  Samozřejmostí je ohniště, kde se rádi večer scházíme a zpíváme táborové písničky v doprovodu kytary.

Nedaleko tábořiště se nachází přírodní koupaliště, které nám poskytuje řadu možností k letním radovánkám. Hry na vodě i ve vodě jsou nedílnou zábavou v parných letních dnech. ​

 

Snadná dostupnost z dálnice D1 (7 km).V okolí tábora se nachází koupaliště (1 km), vlaková zastávka (2 km), zřícenina Orlík (6 km), historické město Humpolec (5 km).

ADRESA TÁBORA

Dětský tábor Švanda

Westernové městečko Stonetown

Kamenice 103

582 55 Herálec

DOPISY DO TÁBORA

Dětský tábor Švanda

Jméno táborníka

Kamenice 103

582 55 Herálec

Elektronická pošta:

dtsvanda@seznam.cz

Předmět: Jméno táborníka

bottom of page